על הפרויקט

פרויקט אבדת בת מלך מבוסס על סיפורו המפורסם של רבי נחמן. זהו פרויקט שאפתני ובעל ערך אמנותי ורעיוני שחוצה מגדרים. באלבום משתתפים חוץ מגדי אמנים אהובים ומוערכים: שולי רנד, רמי קלינשטיין, שאנן סטריט ורון נשר.

״המסר העיקרי של הסיפור בעיניי הוא לא לוותר על החלומות שלך״,אומר גדי.

״גם אם זה לוקח שבעים שנה וכולם אומרים לך שאתה לא בכיוון, תדע שאתה מיוחד ומקורי, ויש לך מסר עמו וחשוב שהעולם מחכה לשמוע ממך.״

בנוסף לאלבום, גדי יוצא עם מופע להקה חדש, בבימויה של אלמה דישי. המופע מספר למעשה את הסיפור של כולנו. מסע של הנשמה שלנו מעולם האמת, עד למקומות החשוכים והבודדים ביותר שלנו. סיפור על דרך שיכולה לקחת שבעים שנה. על החיפוש אחר עצמנו, אחר מהותנו. אחרי מי שאנחנו באמת, ומה שנועדנו להיות. אחרי יעוד שקורא לנו, ולא מרפה, כנגד כל הסיכויים, וכל הכוחות שמתנגדים. כל הקולות הפנימיים והחיצוניים שאומרים לנו לוותר, שלעולם לא נגיע, שמה שאנחנו מחפשים לא קיים. זהו סיפור על העמידה שלנו מולם, והיכולת למצוא את הקול הבטוח בתוכנו שעונה להם ״אני יודע שישנו בוודאי.״ את כל מסע החיים הזה הכניס רבי נחמן בסיפור על מלך, נסיכה, גיבור, משרת, רשע, וענקים. ולמסע הזה גדי לוקח אותנו באלבום ומופע מרהיבים ומלאי השראה.

tall image
Share:
2019 © The Lost Princess - by EBDPost
Skip to content